مجموعه ها

Has no Item

Windows 10 Pro


موجودیت کالا: کالا در انبار
PDFچاپ

پیش نمایش سریع

رباره ویندوز ۱۰ مایکروسافت Windows 10

شرکت مایکروسافت برای اولین بار در سان فرانسیسکو در بین مشتریان این شرکت از ویندوز جدید خود با نام ویندوز ۱۰ به طور آزمایشی رونمایی کرد. اینطور که به نظر می رسد شرکت مایکروسافت بدنبال برنامه ریزی یک مراسم ویژه برای رونمایی از ویندوز ۱۰ در زمستان امسال می باشد. این شرکت در تلاش است تا با رفع مشکلات و آزمایش ویندوز ۱۰ در شرایط و دستگاه های مختلف، این محصول نرم افزاری جدیدش را در مراسمی رسمی در ماه ژانویه رو نمایی کرده و امکانات آن را برای علاقمندان ویندوز، نمایش داده و مشخص کند.
2,100,000 ریال
تعداد:

رباره ویندوز ۱۰ مایکروسافت Windows 10

شرکت مایکروسافت برای اولین بار در سان فرانسیسکو در بین مشتریان این  شرکت از ویندوز جدید خود با نام ویندوز ۱۰ به طور آزمایشی رونمایی کرد. اینطور که به نظر می رسد شرکت مایکروسافت بدنبال برنامه ریزی یک مراسم ویژه برای رونمایی از ویندوز ۱۰ در زمستان امسال می باشد. این شرکت در تلاش است تا با رفع مشکلات و آزمایش ویندوز ۱۰ در شرایط و دستگاه های مختلف، این محصول نرم افزاری جدیدش را در مراسمی رسمی در ماه ژانویه رو نمایی کرده و امکانات آن را برای علاقمندان ویندوز، نمایش داده و مشخص کند.

چندی پیش بخشی از ظاهر و امکانات ویندوز ۱۰ معرفی شده بود اما این بار کمی مراسم متفاوت خواهد بود و ریز جزئیات آن را برای عموم معرفی و نشان خواهند داد.

ویندوز ۱۰، برخلاف سایر ویندوزهای منتشر شده مایکروسافت یک سیستم عامل عمومی برای تمام دستگاه هایی چون تلویزیون، کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند خواهد بود که می تواند یکنواختی را بین دستگاه های الکترونیکی مشترکین این شرکت ایجاد کند.

ویندوز ۱۰ طی معارفه گذشته اش، بعنوان تکمیل شده ویندوز ۸ خواهد بود که با رعایت سبک و طراحی منوهای آن، امکانات جدیدی را در بر خواهد داشت و کاربران ویندوز ۸ را با محیطی آشنا اما جدید همراهی خواهد کرد.

آیا منوی Start در ویندوز ۱۰ وجود دارد؟

باید بگوییم منوی Start در ویندوز ۱۰ ترکیب آشنایی از ویندوز ۷ با رابط مدرن ویندوز ۸ می باشد. این بدان معناست که منو تقسیم شده است: در سمت چپ، برنامه ها به سبک ویندوز ۷  نمایش داده شده، در حالی که در سمت راست در حالت کاشی “live tiles” و به سبک مدرن برنامه های ویندوز ۸ می باشد. این در حالی است که منوی استارت قابل تنطیم است و شما می توانید تعداد، اندازه ومکان کاشی ها را تغییر دهید.

ارسال رایگان

محصولات خریداری شده ی شما با ارزش بیش از 100 هزار تومان رایگان ارسال خواهند شد

پشتیبانی 

پشتیبانی کامل محصولات همه روزه از ساعت 9 صبح الی 19

هدیه

با خرید از آژنگ هر ماه از هدایای ویژه ی آژنگ بهره مند شوید

سایت گروه آژنگ به منظور ارتباط هر چه راحت تر شما مشتریان گرامی با آژنگ و همچنین خرید آسان شما از این گروه تاسیس گردیده است .

تماس با ما

نشانی:  تهران، خیابان مفتح جنوبی، خیابان سمیه،

  • شماره تماس : 88931640-021
بالا