فید

COM_VIRTUEMART_CART_TITLE

COM_VIRTUEMART_ORDER_CONNECT_FORM

COM_VIRTUEMART_USER_FORM_BILLTO_LBL
COM_VIRTUEMART_USER_FORM_EDIT_BILLTO_LBL
COM_VIRTUEMART_USER_FORM_SHIPTO_LBL
COM_VIRTUEMART_USER_FORM_ST_SAME_AS_BT
COM_VIRTUEMART_USER_FORM_ADD_SHIPTO_LBL
COM_VIRTUEMART_CART_NAME COM_VIRTUEMART_CART_SKU COM_VIRTUEMART_CART_PRICE COM_VIRTUEMART_CART_QUANTITY COM_VIRTUEMART_CART_SUBTOTAL_DISCOUNT_AMOUNT COM_VIRTUEMART_CART_TOTAL
 
COM_VIRTUEMART_ORDER_PRINT_PRODUCT_PRICES_TOTAL
   

COM_VIRTUEMART_CART_SELECTED_SHIPMENT

COM_VIRTUEMART_CART_NO_SHIPMENT_SELECTED
COM_VIRTUEMART_USER_FORM_CART_STEP2

COM_VIRTUEMART_CART_SELECT_SHIPMENT

 
COM_VIRTUEMART_CART_TOTAL:
0 ریال
COM_VIRTUEMART_CNOTES_CART
COM_VIRTUEMART_STORE_FORM_TOS

COM_VIRTUEMART_CART_TOS

ورود کاربران به وب‏‌سایت آژنگ هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری آژنگ و سایر خدمات ارائه شده توسط آژنگ به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آژنگ است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آژنگ از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین کلی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آژنگ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آژنگ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آژنگ اقدام کند.

همچنین از آنجا که آژنگ یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید محصول یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط آژنگ از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با آژنگ همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند و یا محصولات تولید مستقیم مجموعه ی آژنگ هستند.

قوانین خرید

- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات جانبی (مانند لوازم جانبی تلفن همراه و لوازم جانبی رایانه )به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد. در این صورت آژنگ موظف است از طریق شماره تماس ثبت شده توسط مشتری لغو سفارش را به اطلاع مشتری برساند.

-تخفیف های ویژه که به صورت کد تخفیف در کانال آژنگ قرار می گیرند، نهایتا ظرف مدت یک هفته از زمان قرار داده شدن در صفحات مجازی اعتبار خواهند داشت و پس از آن صورت خودکار از سیستم حذف خواهند شد.

-سفترش مشتریان گرامی در دو مرحله تایید کلی می شوند. پس از ثبت نهایی خرید ، سفارش شما به انبار آژنگ ارسال شده و آماده ی ارسال می شوند . بدیهی است لغو نمودن و یا تغییر سفارش متوجه ضرر و زیان است و این ضرر و زیان تماما به عهده ی مشتری خواهند بود .

بالا