فید

سبد خرید

در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده اید لطفا در همین جا اطلاعات ورود خود را وارد نمایید

حمل به
آدرس محلی که کالا باید حمل شود با آدرس محلی که فاکتور باید ارسال شود یکی است
اضافه/ویرایش نشانی پستی
نام کد کالا قیمت: تعداد تخفیف مجموع
 
قیمت محصول
   

شیوه حمل انتخاب شده

روش حمل انتخاب نشده است
گام دوم

لطفا شیوه حمل کالا را انتخاب نمایید

 
مجموع:
0 ریال
یادداشت ها و توضیحات خرید
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

ورود کاربران به وب‏‌سایت آژنگ هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری آژنگ و سایر خدمات ارائه شده توسط آژنگ به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آژنگ است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آژنگ از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین کلی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آژنگ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آژنگ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آژنگ اقدام کند.

همچنین از آنجا که آژنگ یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید محصول یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط آژنگ از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با آژنگ همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند و یا محصولات تولید مستقیم مجموعه ی آژنگ هستند.

قوانین خرید

- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات جانبی (مانند لوازم جانبی تلفن همراه و لوازم جانبی رایانه )به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد. در این صورت آژنگ موظف است از طریق شماره تماس ثبت شده توسط مشتری لغو سفارش را به اطلاع مشتری برساند.

-تخفیف های ویژه که به صورت کد تخفیف در کانال آژنگ قرار می گیرند، نهایتا ظرف مدت یک هفته از زمان قرار داده شدن در صفحات مجازی اعتبار خواهند داشت و پس از آن صورت خودکار از سیستم حذف خواهند شد.

-سفترش مشتریان گرامی در دو مرحله تایید کلی می شوند. پس از ثبت نهایی خرید ، سفارش شما به انبار آژنگ ارسال شده و آماده ی ارسال می شوند . بدیهی است لغو نمودن و یا تغییر سفارش متوجه ضرر و زیان است و این ضرر و زیان تماما به عهده ی مشتری خواهند بود .

بالا